Realizace na klíč

Součástí našich služeb je vlastní realizace zahrady (příp. veřejného prostoru). Vřele Vám doporučujeme vybrat si přímo realizaci na klíč. Díky této komplexní službě Vám odpadá řada starostí s mnoha dodavatelskými firmami, složitá koordinace jednotlivých prací a v neposlední řadě máte jistotu jednotného a uceleného vzhledu budoucí zahrady. Realizace na klíč Vám tak ušetří nejen finance, ale především Váš čas.

Realizaci zahrady provádíme dle projektové dokumentace úprav Vaší zahrady. S tou Vám rády pomohou naše projektantky. Pokud již nějaký návrh máte nevadí – jistě si s tím dokážeme poradit, případně doladíme detaily.

Sami provádíme veškeré přípravné práce jako jsou zemní práce a terénní úpravy, včetně odvozu a následné likvidace odpadů ze zahrady. Zajistíme dovoz a rozhrnutí potřebných substrátů, které odborně navrhneme dle požadavků jednotlivých druhů rostlin.

Součásti našich realizací jsou i prvky drobné zahradní architektury. Stavíme dřevěné a zděné altány a pergoly, které dodáváme včetně vybavení mobiliářem, zhotovíme cesty z odlišných materiálů od tradičních kamenných dlažeb až po moderní betonové nebo štěrkové cesty. Realizujeme různé dřevěné terasy, u kterých Vám dokážeme doporučit a zajistit optimální péči.

Naši školení pracovníci Vám postaví kamenné zídky okrasné i opěrné. Celou kompozici doplníme solitérními kameny, zahradní keramikou nebo dřevěnými nádobami přímo na míru Postaráme se i o osázení truhlíků a ostatních mobilních nádob vhodnými rostlinnými druhy tak, aby Vám co nejdéle dělaly radost.

Fotografie Ivo Weiss
Majitel - kontaktní osoba

Ivo Weiss, Dis.

(+420) 603 924 117 - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo

Zahradní architetka

Ing. Zuzana Stehlíková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

AZS projektant

Ing. Jan Krob

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo

Zahradnická společnost

Fakturační adresa


Weiss & Wild s.r.o.
Konojedská 1591/41
100 00 Praha 10

Sociální sítě